Yeni Eczane Tabelaları 3.000 TL'den Başlıyor

Yeni Eczane Tabelası Yönetmeliği uygun imalatlar gerçekleştiriyoruz. İstanbul'un en çok tercih edilen ve en çok eczane tabela imalatçısı olarak sürümden kazanç politikası ile tüm Eczanelerin vazgeçilemez adresi olduk.

Yeni Eczane Tabelası Yönetmeliği Detayları Nelerdir?

Eczane Tabelası Yönetmeliği, 2014 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir. Bu yönetmelikle ülkemiz genelinde hasta ve ihtiyaç sahiplerinin eczanelere erişimlerini kolaylaştırmak, farklılıkları ortadan kaldırarak haksız rekabeti önlemek yanı sıra farklı tabela sistemleri ile görsel kirliliği de önlemek hedeflenmiştir.

 

Daha detaylı bilgi için Sağlık Bakanlığı Eczane Levha Standartları Kılavuzu bağlantısına tıklayarak kolayca inceleyebilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgi için Sağlık Bakanlığı Eczane Levha Standartları Kılavuzu bağlantısına tıklayarak kolayca inceleyebilirsiniz.

Eczane tabelalarının ışıklı ya da ışıksız tabela olması eczacının inisiyatifine bırakılmıştır. Eğer ışıklı tabela tercih edilirse, sadece ‘’ECZANE’’ yazısı kısmında led aydınlatma kullanılabilinir. Tabelada yer alan eczane isminde hiçbir şekilde aydınlatma kullanılamaz. Ayrıca kılavuz eczane harflerinin de kırmızı pleksi vakumdan yapılmasını da zorunlu kılmıştır.

Eczane Tabeası Ölçüleri

 

Detayla bilgi ve fiyat teklifi için: https://morinek.com/eczane-tabelasi

 

Benzer ilan bulunamadı
51 kez görüntülendi.